Manifestomuz

1 Tüm insanlığa eşit mesafedeyiz;

Kliniğimizde seçilmiş bir hedef kitle yoktur! Çünkü herkesi ama herkesi kapsar. Herkesin kendini evinde hissettiği, bir şey satın alan bir müşteri gibi değil, baş rol oyuncusunun kendisi olduğu bir yaşam alanı oluşturduk. Seçenekleri iyi anlattığımız bir deneyim yaşatmaya ama kararı her zaman kişinin kendi iradesine ve zamanlamasına bıraktığımız bir yolculuğu amaçlıyoruz. Yönlendirme yaparken bile haddimizi biliyoruz.

2 Deneyimlerimizden uzmanlığımıza;

Biz, kendimize iyi gelen ve fark yaratan deneyimleri mesleğimizde odaklandığımız konulara dönüştürmeye karar verdik. Fayda görmediğimiz hiçbir uygulamayı yapmıyoruz. Bu yüzden kliniğe her cihazı almıyoruz. Fayda göremeyeceğiniz savaşlara girmiyor, ısrar ederseniz size bunu kanıta dayalı bilgilerle anlatıp vazgeçirmeye çalışıyoruz.

3 Nihai amacımız;

Farklı sosyo-kültürel yapıdaki ve farklı düşüncelerdeki insanların birlikte tedavi olduğu bir yuva, bir aile olmaya çalışıyoruz. Bu aileyi ve faydacılığımızı nasıl icra ettiğimizi tüm yüreği ve merakı açık meslektaşlarımızla paylaştığımız tüm değerlerimizi en ince detaylarına kadar anlattığımız bir insanlık görevini kendimize tanımlamış bulunmaktayız.

4 Bilgi edinme hakkına önem veriyoruz;

Yapılacak uygulamalar ve olası sonuçları ile ilgili bilgi edinme hakkımız olmalıdır. Yaşanabilecekler hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursak o kadar bu yolda tek vücut olabiliriz. Zamanımızın büyük bölümünü kaliteli içerikleri araştırmaya, bulmaya, incelemeye, gözlemlemeye sunmaya adıyoruz.

5 Bilgi ve özen bizi birleştirir;

”İyi hissetmek” insanları birleştirir. Tedaviler sonucunda elde edilen iyilik hali kafamızı kurcalayan küçük detaylarımızdaki düzelme gerçek mutluluğu bulma konusunda bize enerji ve yaşama sevinci vermeyi sağlar. Bu noktaya geldiğinizi gördüğümüz anda sizi mezun etmek isteriz.

6 Gerçeğiz ve kanaatkarlığa inanıyoruz;

Asla gerektiğinden fazla uygulama yapmaya yönlendirecek gizli ve samimi olmayan ikna yöntemlerine veya özgüven düşürücü tohumları ekmeye başvurmayacağız.

7 Mutluluğumuz;

Hedefimiz herkesin hayat kalitesini arttırmak, özgüveninde artış sağlamak ruhunda doping etkisi yapmak ve klinik içinde onların da bizim de hasretini çektiğimiz mutlu ve huzurlu ortamı oluşturmaktır.

8 Erişme hakkı;

Bütün insanlar sağlıklı ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşma hakkına sahip olmalıdır. Sağlıklı, güvenli ve yüksek teknoloji içeren uygulamalar belli bir zümrenin tekelinde olmamalıdır.

9 Seçme hakkı;

Sağlıklı, güvenli ve yüksek teknolojik uygulamaları kesemize uygun olarak seçme hakkımız olmalıdır. Farklı seçenekler sunmaya özen gösteriyoruz.

10 Nerede duracağımızı biliyoruz;

Sizi ve hasretlerinizi iyi anlamaya çalışıyor hayattaki duruşunuzdan farklı bir şey ifade etmemeniz için tüm savaşları ve mücadeleleri veriyoruz.