Awt Ultra

Derinin yaşla birlikte elastikiyetinin azalması sonucu kalçalarda, bacaklarda ve kolların üst kısımlarında tipik portakal kabuğu görüntüsü oluşumu meydana gelmektedir.

Nasıl Çalışır?

 “AWT” diye adlandırılan “Akustik Dalga Terapisi” vücudun bu etkilenmiş bölgelerine akustik ses dalgalarının yollanması ile uygulanan modern, etki derecesi yüksek bir yöntemdir. Bu yeni terapi metodu selülitin olma olasılığına karşı veya selülitin gözle görülür etkilerinin ortadan kaldırılması için kullanılmaktadır. Bunlarla beraber Awt Ultra uygulamasının; derinin canlanması ve yumuşaması, bağ dokuların sıkılaşması ve deri altı yağ hücrelerinin volümünün azalması, lenfatik dolaşımın artması, kas kondisyonunun desteklenmesi gibi olumlu etkileri de bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Her AWT seansı ortalama 30 dakika sürer. İhtiyaca göre 3-4 gün aralıklarla 8-10 seans gerekebilir.

Bacaklar, Kalça, Karın, Üst Kol, Sırt, Bel

Bu süreçte beslenmenize dikkat etmeniz uygulamanın en önemli parçalarından biridir. Uygulamanın doğru bir beslenme programı ile birlikte yürütülmesi cihazın etkinliğini önemli ölçüde artıracaktır. Bu nedenle uygulamaya başlandığında diyetisyenimiz tarafından kişiye ve sürece özel bir beslenme programı oluşturulmakta, her seansta takip edilmektedir. AWT ULTRA tedavisi süresince hafif egzersiz yapmak, düşük yağlı bir beslenme programı uygulamak ve en önemlisi de toksik maddelerin vücuttan kolay uzaklaştırılması için günde ortalama 2,5 - 3 litre su içmek ve gerekirse detoks suları ve besinlerinden destek almak sürecin bir parçasıdır. Ek olarak tedavi süresince alkol kullanılmaması önerilir.