Lazerle Göz Çevresi Gençleştirme (Smooth Eye)

Fotona SmoothEye ™️ göz çevresi ve göz kapağı estetiği ihtiyacı olan herkes için, herhangi bir iğne enjeksiyonu ve cerrahi prosedür olmadan uygulanan en etkin tedavi yöntemlerinin başında gelir.

 
Tedavisi

Lazerle göz çevresi gençleştirme tedavisinde, hedef doku Er:YAG lazer yardımı ile görünen bir hasar oluşturulmadan derinlemesine ısıtılır. Bu yenilikçi tedavi, ciltte zamanla deforme olmuş kolajeni ve fibroblast aktivitesini uyararak alt katmanlarından yüzeye doğru cildin yenilenmesini sağlar. Böylece kırışıklıkların ve cilt gevşekliğinin görünümünü en aza indirgeyerek, daha sıkı, daha genç, daha pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmayı sağlar.

Gerekli durumlarda lazer ciltte hafif bir pullanma yapacak şekilde kullanılarak göz üzerinde biriken deri katlantıları azaltılabilir.

SmoothEye Tedavi Sırasında ve Sonrasında Ne Beklenir?

Tedavi sırasında bölgeye uygulanan soğuk hava yardımı ile işlem oldukça konforlu geçer. Hafif bir ısı hissi hissedebilirsiniz. İstenirse topikal anestezik uygulanabilir. Tedaviden sonra işlem alanı 24-48 saat boyunca kırmızı-pembe görünebilir. İşlem sonrası 3. günde, bölge biraz kuru hissedilebilir ve tedaviden sonra 1 haftaya kadar süren hafif pullanma yaşayabilirsiniz. İşlemden sonra en az 48 saat boyunca ısıya maruz kalınmaması ve her zaman güneş koruması kullanmanızı öneriyoruz.