Emsculpt

Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan ve bunun sonucunda şekilli daralma sunan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir.

Nasıl Çalışır?

Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken Emsculpt inceltirken kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut hattının ortaya çıkmasına yardımcı olur. Özellikle karın ve popo şekillendirme üzerinde etkilidir.

Emsculpt, yağın altındaki kas temellerini sağlamlaştırır, aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Emsculpt kalçalara uygulandığında ise daha kalkık ve atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Emsculpt, sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kasları da oluşturan dünyadaki tek işlemdir. Diğer teknolojiler sadece yağları hedef alırlar. Gerçekten iyi bir sonuç elde etmek için ise hem yağ dokunun incelmesi hem de altta yatan kasların güçlenmesi gerekir. Ayrıca, Emsculpt bir ısıtma / soğutma prensibine dayanmaz, bu nedenle yanma, iz bırakma veya şişme riski yoktur. Diğer teknolojilerin hiçbiri kasa bağlı kalça kaldırma işlemi sağlamazken Emsculpt tüm kaslarınızı güçlendirerek popo kaldırmaya yönelik yeni bir yaklaşım geliştirmiştir.

Emsculpt işleminden uygun olan hastalar faydalanabilir. Konsültasyon sırasında, kesin beklentilerinizi sizin için belirli bir uygulama planının hazırlanmasına yardımcı olması için doktorumuzla görüşebilirsiniz.

Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı, tıbbi CE sertifikasına sahip, hem kas hem de yağ üzerinde işlem yaptığı için bir çok klinik çalışmada gösterilen ilk yenilikçi ve güvenilir teknolojidir. Uygulama öncesinde doktorunuz Emsculpt ile vücut şekillendirmenin nasıl çalıştığını ve benzersiz güvenlik profilini detaylı olarak size anlatacaktır.

Bu süreçte doğru bir beslenme sistemine sahip olmanız çok önemlidir ve asla geri plana atılmamalıdır. Uygulamanın beslenme programı ile birlikte yürütülmesi cihazın etkinliğini önemli ölçüde arttıracaktır. Bu nedenle uygulamaya başlandığında kliniğimizdeki diyetisyenimiz ile görüşerek kişiye ve sürece özel bir beslenme programı oluşturulup her seansta görüşme sağlanarak takip edilmeniz gerekmektedir. Emsculpt uygulaması yağ yıkımı ile paralel bir şekilde kas yapımına dayalı olduğu için tedavisi süresince protein ağırlıklı beslenmek, düşük yağlı bir beslenme programı uygulamak ve günde ortalama 2,5 - 3 litre su içmek, detoks suları ve besinlerinden destek almak hem yağ yıkımını hızlandıracak hem de kas yapım sürecini hızlandıracaktır. Ek olarak tedavi süresince alkol kullanılmaması ve fiziksel aktivitenin arttırılması sürecin verimini arttıracaktır.