Dr.Ömür Tekeli

Dermatolog

1977 yılı Adana doğumluyum. 1994 yılında Özel Adana Fen Lisesi'nden mezun oldum. Aynı yıl girdiğim Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2001 yılında mezun oldum. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimimi tamamlayarak 2009 yılında Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar) uzmanı oldum.

Uzmanlığım süresince pek çok minimal invaziv girişim yapılan klinikte gönüllü olarak çalıştım. Literatürde en saygın dermoskopi kaynak kitaplarından biri olan, "Temel Dermoskopi" kitabının İngilizceden Türkçeye çevirisini yaptım. Uzmanlık sonrasında yüze dolgu ve "Botulinum Toksin Uygulamalarında Klinik Anatomiye Bakış" adlı kitabın İngilizceden Türkçeye çevirisini yaptım.

2 yıl Turhal Devlet Hastanesi'nde çalışarak mecburi hizmetimi tamamladım. Bu hizmet sırasında dolgu, botox, kimyasal peeling ve mezoterapi gibi uygulamaları diğer dermatolog meslektaşlarımla ve Anadolu insanı ile tanıştırdım. Uzmanlık tezimi; yüzdeki belirgin kılcal damarların çeşitli lazerlerle karşılaştırmalı tedavi etkinliği üzerine yaptım.

Daha sonra Prof. Dr Onur Erol yönetimindeki Özel M-ONEP Etiler Polikliniği'nin dermatoloğu olarak göreve başladım. Burada plastik cerrahlarla omuz omuza, ağırlıklı olarak yanık izleri ile kaza izlerini geriletme, leke tedavileri ve likid yüz şekillendirme konularında çalıştım. Bu klinikte Mesul Müdür ünvanı ile yaklaşık 4 yıl görev yaptım.

Saltat Polikliniğinde Medical Direktör olarak 3 yıla yakın çalıştım.

2018 Ocak ayında, minimal invaziv cerrahi girişimlerinin yüksek kalite standartlarında ve ileri lazer teknolojileriyle yürüttüğüm, kendi kliniğimi kurdum ve burada çalışmalarıma devam ediyorum.

Aralıklarla aldığım özel eğitim ve sertifika programlarından bazıları da şöyle;

  • 2012 yılında Allergan Medical Academi Berlin programında dünyada alanında uzman doktorlar ile yoğun bir dolgu ve botox eğitim programına katıldım. 6 yıl ülke içi eğitimcisi olarak meslektaşlarıma ‘’Hands On Workshop’’ bünyesinde tecrübelerimi paylaştım.
  • 2013 yılında UPMC Cosmetic Surgery & Skin Health Center(Pittsburgh, USA), Dermato-Surgery departmanında Fellowship Programına katılarak çalışmalarda bulundum.
  • 2018 yılı itibari ile Galdermanın Restylane Dolguları ile ilgili Galderma bünyesinde International Eğitmen olarak görev yapmaktayım.
    Fotona lazerlerinin eğitimcisiyim. Gerek yurt içi gerek yurt dışı platformlarında tecrübelerimi paylaşıyorum.

Halen çeşitli şehirlerdeki kliniklerde meslektaşlarıma eğitimler vermekteyim ve bilginin paylaşımını hayat felsefesi haline getirmiş bir hekimim.

Dr. Evşen Altunay

Dermatolog

1988 yılında Ankara’da doğdum. 2006 yılında Mersin Özel Toros Fen Lisesi’nden mezun oldum. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım. 2012 yılında Hacettepe’den mezun olduktan sonra girdiğim tıpta uzmanlık sınavında Türkiye 24.sü olarak 2013’te Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji uzmanlık eğitimine başladım. Asistanlık süremde Avrupa Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneğinin temel cerrahi ve ileri dermatoskopi eğitimlerine katıldım. Bu eğitimlerde “En iyi sözel sunum” ödülü aldım. 

2017 yılında deri ve zührevi hastalıklar uzmanı olarak Erzurum Hınıs’ta 7 ay, İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi’nde 7 ay çalışarak mecburi hizmetimi yaptım. Mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yardımcı doçent ve Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olarak göreve başladım. Bu süreçte kozmetik dermatoloji ve klinik dermatoloji yanında yeni doktorların da yetişmesine katkıda bulundum. 

2019 yılında üniversitedeki görevimden ayrılarak Özel Epiline Polikliniği’nde mesul müdür ve dermatoloji uzmanı olarak çalışmaya başladım. Ağırlıklı olarak lazer tedavileri, akne, leke tedavisi, kozmetik dermatolojik uygulamarla ilgilendim. 

2021 Ocak ayında mentorum olarak gördüğüm, hayata ve mesleğe bakış açılarımızın benzer olduğu sevgili Dr. Ömür Tekeli ve ekibi ile aynı çatı altında çalışmaya başladım. 

Son teknoloji cihazlarla, inandığımız ve güvendiğimiz tedavi yöntemlerini hastalarımızla buluşturmaya ve yolculuklarında yoldaş olmaya çalışıyoruz.

 

Manifestomuz

1 Tüm insanlığa eşit mesafedeyiz;

Kliniğimizde seçilmiş bir hedef kitle yoktur! Çünkü herkesi ama herkesi kapsar. Herkesin kendini evinde hissettiği, bir şey satın alan bir müşteri gibi değil, baş rol oyuncusunun kendisi olduğu bir yaşam alanı oluşturduk. Seçenekleri iyi anlattığımız bir deneyim yaşatmaya ama kararı her zaman kişinin kendi iradesine ve zamanlamasına bıraktığımız bir yolculuğu amaçlıyoruz. Yönlendirme yaparken bile haddimizi biliyoruz.

2 Deneyimlerimizden uzmanlığımıza;

Biz, kendimize iyi gelen ve fark yaratan deneyimleri mesleğimizde odaklandığımız konulara dönüştürmeye karar verdik. Fayda görmediğimiz hiçbir uygulamayı yapmıyoruz. Bu yüzden kliniğe her cihazı almıyoruz. Fayda göremeyeceğiniz savaşlara girmiyor, ısrar ederseniz size bunu kanıta dayalı bilgilerle anlatıp vazgeçirmeye çalışıyoruz.

3 Nihai amacımız;

Farklı sosyo-kültürel yapıdaki ve farklı düşüncelerdeki insanların birlikte tedavi olduğu bir yuva, bir aile olmaya çalışıyoruz. Bu aileyi ve faydacılığımızı nasıl icra ettiğimizi tüm yüreği ve merakı açık meslektaşlarımızla paylaştığımız tüm değerlerimizi en ince detaylarına kadar anlattığımız bir insanlık görevini kendimize tanımlamış bulunmaktayız.

4 Bilgi edinme hakkına önem veriyoruz;

Yapılacak uygulamalar ve olası sonuçları ile ilgili bilgi edinme hakkımız olmalıdır. Yaşanabilecekler hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursak o kadar bu yolda tek vücut olabiliriz. Zamanımızın büyük bölümünü kaliteli içerikleri araştırmaya, bulmaya, incelemeye, gözlemlemeye sunmaya adıyoruz.

5 Bilgi ve özen bizi birleştirir;

”İyi hissetmek” insanları birleştirir. Tedaviler sonucunda elde edilen iyilik hali kafamızı kurcalayan küçük detaylarımızdaki düzelme gerçek mutluluğu bulma konusunda bize enerji ve yaşama sevinci vermeyi sağlar. Bu noktaya geldiğinizi gördüğümüz anda sizi mezun etmek isteriz.

6 Gerçeğiz ve kanaatkarlığa inanıyoruz;

Asla gerektiğinden fazla uygulama yapmaya yönlendirecek gizli ve samimi olmayan ikna yöntemlerine veya özgüven düşürücü tohumları ekmeye başvurmayacağız.

7 Mutluluğumuz;

Hedefimiz herkesin hayat kalitesini arttırmak, özgüveninde artış sağlamak ruhunda doping etkisi yapmak ve klinik içinde onların da bizim de hasretini çektiğimiz mutlu ve huzurlu ortamı oluşturmaktır.

8 Erişme hakkı;

Bütün insanlar sağlıklı ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşma hakkına sahip olmalıdır. Sağlıklı, güvenli ve yüksek teknoloji içeren uygulamalar belli bir zümrenin tekelinde olmamalıdır.

9 Seçme hakkı;

Sağlıklı, güvenli ve yüksek teknolojik uygulamaları kesemize uygun olarak seçme hakkımız olmalıdır. Farklı seçenekler sunmaya özen gösteriyoruz.

10 Nerede duracağımızı biliyoruz;

Sizi ve hasretlerinizi iyi anlamaya çalışıyor hayattaki duruşunuzdan farklı bir şey ifade etmemeniz için tüm savaşları ve mücadeleleri veriyoruz.

Bizim Muayenehane

Ailemiz

Dr. Ömür Tekeli

Dermatoloji Uzmanı

Dr. Evşen Altunay

Dermatoloji Uzmanı

Şengül Pala

Hasta İlişkileri, Hekim Asistanı

Selin Kaleoğlu

Uzman Diyetisyen

Ecem İşsever

Hasta İlişkileri, Mali ve İdari İşler Sorumlusu

Aleyna Kanbur

Hasta İlişkileri, Hekim Asistanı

Aydan Yardımcı

Mutfak, Temizlik ve Servis Sorumlusu

Ayşe Küpçü

Temizlik ve Servis Sorumlusu

Alparslan Saylak

Finans ve Yönetim Danışmanı