Hydra Peel Plus

Tedavisi laser kullanılmadan yapılan cilt yenileme işlemleri arasındaki en yeni teknolojidir.

Nasıl Çalışır?

 

Hydra Peel Plus, herhangi bir iyileşme süresine ihtiyaç duyulmadan ve rahatsızlık yaratmadan temizleme, soyma, çıkarma, nemlendirme ve antioksidan korumasını eş zamanlı olarak gerçekleştirerek daha temiz, canlı ve güzel bir cilt oluşturur. Bu tedavi; yatıştırıcı, nemlendirici, noninvaziv bir tahriş edici olmayan bir uygulamadır. Hydra Peel Plus, özel olarak tasarlanmış uygulama başlıklarıyla cildi nazikçe temizlemek amacıyla geliştirilmiştir. Spiral başlıklar özel olarak kullanılan solüsyonların ciltte daha uzun süre temas halinde olmasını ve yine başlıkların spiral kenarları ve püskürtme etkisi ile serumun ciltte oldukça derine ulaşabilmesini sağlar.

Hydra Peel Plus tedavisini ince kırışıklıklar, tıkalı ve geniş gözenekler, yağlı ve akneye yatkın ciltler, hiper pigmentasyon ve siyah noktalar üzerindeki iyileştirici etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır. Hydra Peel Plus tedavisi ince veya yaşlı deri, kuru veya yağlı cilt gibi farklı tip veya renkteki ciltler üzerinde güvenle uygulanabilir. Hydra Peel Plus tedavisini tek başına kullanabileceğimiz gibi laser, IPL, radyo frekans, mikrodermabrazyon ve led gibi farklı uygulamalarla kombine olarakta kullanılabilir. Hydra Peel Plus pigmentasyon, ince çizgiler ve kırışıklıklarda görülen azalma ile cilt görünümünde gerçekleşen iyileşmeyi hedeflemektedir.

  • Hydra PeelPlus‘ın Avantajları ve Endikasyonları

Ağrısızdır

Yüksek hasta memnuniyeti sunar.

Hızlı ve göz alıcı sonuçlar verir.

Tahriş ve rahatsızlık hissi yoktur.

Çapraz kontaminasyon yoktur. 

Her tür cilt tipi ve etnik köken için uygundur.

Mikrodermabrazyon tedavisine göre daha üstün & hızlı sonuçlar verir.

Beraberinde cilde bölgesel olarak uygulanan serumlarla birlikte yeniden yapılanma sağlar.

  • Hydra PeelPlus‘ın Endikasyonları

Hydra Peel Plus tedavisinin ince kırışıklıklar, tıkalı ve geniş gözenekler, yağlı ve akneye yatkın ciltler, hiperpigmentasyon ve siyah noktalar üzerindeki iyileştirici etkisi vardır.

Hydra Peel Plus tedavisi, ince veya yaşlı deri, kuru veya yağlı cilt gibi farklı tip veya renkteki ciltler üzerinde güvenle uygulanabilir.

Hydra Peel Plus tedavisini, tek başına uygulanabileceği gibi Laser, IPL, Radyo Frekans, Mikrodermabrazyon ve L.E.D. gibi farklı uygulamalarla kombine olarak da kullanılabilir.

Hydra Peel Plus pigmentasyon, ince çizgiler ve kırışıklıklarda görülen azalma sonucu cilt görünümde anında iyileşme sunar.

  • Hydra Peel Plus Ve Normal Peeling

Genellkile yalnızca AHA ve BHA’nın sonuçları tatmin edici değildir. (ortalama %20-%30)

Bu tip tedaviler, nötralizasyon metodu/süre/tedavi sayısına bağlı olarak nötrlenmeye ihtiyaç duyarlar.

Ağrı ve istirahate ihtiyaç vardır.

Hydra Peel Plus, konsantre parçacıklara sahip solüsyon ve vakum fonksiyonu sayesinde ölü cilt hücrelerinin çözülmesini ve atıkların temizlenmesini sağlar.

Hydra Peel Plus ciltte etkili nemlendirme sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Sebum miktarı fazla olan hastalarda, daha iyi bir etki için medikal tedaviden bir ya da iki hafta önce hafif bir peeling uygulaması sağlayarak cildi tedaviye hazırlar. Hydra Peel Plus tedaviye hazırlık amacıyla kullanıldığında, medikal operasyon için yardımcı ve zaman kazandırıcı biri işlemdir. Ölü deri hücrelerinin azaltılmasının herhangi bir acı veya irritasyon oluşturmadan gerçekleştirilmesi gereken hastalara uygulanır. Spiral başlık, nevüs ve akne dışındaki tüm cilt atıklarının kolayca temizlenmesini sağlar. Hydra Peel Plus, tedavi sonrası uygun bakım ile siyah noktaları ortadan kalkmasını sağlar. Pigment hastalıklarının tedavisi için ciltteki ölü tabakayı incelterek lazerin penetrasyon derinliğini iyileştirir ve tekrar oluşacak tabakanın sağlıklı dokundan oluşmasını sağlayarak problemin tekrar nüksetmesini engeller. Mekanik bir his yerine ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir his oluşturur.

Hydra Peel Plus 10-15 dakika sürer.