KAs yap,yağ yak

EMSCULPT

EMSCULPT

İnceltirken kas yaparak, yağ yakar.

EMSCULPT
Nedİr?

EMSCULPT,  Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken EMSCULPT inceltirken kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

KİŞİLER İŞLEMDEN NASIL YARARLANABİLİR?

EMSCULPT, ilk olarak yağın altındaki kas temellerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut hattının ortaya çıkmasına yardımcı olur.

İkincisi, kalçalara uygulandığında EMSCULPT kişilerde uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir.

EMSCULPT ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralmada gerçekleşir.

EMSCULPT, DİĞER İŞLEMLERE GÖRE NASIL KARŞILAŞTIRILIR?

EMSCULPT, dünyada sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kaslarınızı da oluşturan tek işlemdir. Diğer teknolojiler de iyidir ve sadece yağları hedef alırlar. Gerçekten harika görünmek için hem yağınızı azaltmanız hem de altta yatan kaslarınızı güçlendirmeniz gerekir.

Ayrıca, EMSCULPT bir ısıtma / soğutma prensibine dayanmaz, bu nedenle yanma, yara izi veya şişme riski yoktur.

Diğer teknolojilerin hiçbiri size kasa bağlı kalça kaldırma işlemi sağlayamaz. EMSCULPT tüm kaslarınızı güçlendirerek popo kaldırmaya yönelik yeni bir yaklaşım geliştirmiştir.

KİMLERE UYGULANABİLİR?

 EMSCULPT işleminden herkes faydalanabilir. Konsültasyon sırasında, kesin beklentilerinizi sizin için belirli bir uygulama planının hazırlanmasına yardımcı olacak doktorla görüşebilirsiniz.

GÜVENLİ BİR İŞLEM MİDİR? 

EMSCULPT, Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı, tıbbi CE sertifikasına sahip, hem kas hem de yağ üzerinde işlem yaptığı için birçok klinik çalışmada gösterilen ilk yenilikçi teknolojiyi temsil etmektedir. Uygulama öncesinde doktorunuz EMSCULPT ile vücut şekillendirmenin nasıl çalıştığını ve benzersiz güvenlik profilini detaylı olarak size anlatacaktır.

“EMSCULPT” uygulama sürecinde nelere dikkat edilmelidir?

Bu süreçte doğru bir beslenme sistemine sahip olmanız çok önemlidir ve asla geri plana atılmamalıdır. Uygulamanın beslenme programı ile birlikte yürütülmesi cihazın etkinliğini önemli ölçüde arttıracaktır. Bu nedenle uygulamaya başlandığında kliniğimizdeki diyetisyenimiz ile görüşerek kişiye ve sürece özel bir beslenme programı oluşturulup her seansta görüşme sağlanarak takip edilmeniz gerekmektedir. EMSCULPT uygulaması yağ yıkımı ile paralel bir şekilde kas yapımına dayalı olduğu için tedavisi süresince protein ağırlıklı beslenmek, düşük yağlı bir beslenme programı uygulamak ve günde ortalama 2,5 – 3 litre su içmek, detoks suları ve besinlerinden destek almak hem yağ yıkımını hızlandıracak hemde kas yapım sürecini hızlandıracaktır. Ek olarak tedavi süresince alkol kullanılmaması ve fiziksel aktivitenin arttırılması sürecin verimini arttıracaktır.

İLETİŞİM

K.V.K.K Gereği Bize Mesaj Gönderebilmek İçin Alt taki Beyanı Tıklıyarak Kabul Edilmesi Gerekiyor

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma: 09.30 - 18.30
Cumartesi: 09.30 - 16.30

Manolyalı Sokak No:23 Levent-Beşiktaş/İstanbul
Tel: 0212 282 75 05 
Tel: 0553 720 75 05