0212 282 75 05

KAs yap,yağ yak

EMSCULPT

EMSCULPT

İnceltirken kas yaparak, yağ yakar.

EMSCULPT Nedİr?

EMSCULPT,  Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken EMSCULPT inceltirken kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

KİŞİLER İŞLEMDEN NASIL YARARLANABİLİR?

EMSCULPT, ilk olarak yağın altındaki kas temellerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut hattının ortaya çıkmasına yardımcı olur. İkincisi, kalçalara uygulandığında EMSCULPT kişilerde uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir. EMSCULPT ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralmada gerçekleşir.

EMSCULPT, DİĞER İŞLEMLERE GÖRE NASIL KARŞILAŞTIRILIR?

EMSCULPT, dünyada sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kaslarınızı da oluşturan tek işlemdir. Diğer teknolojiler de iyidir ve sadece yağları hedef alırlar. Gerçekten harika görünmek için hem yağınızı azaltmanız hem de altta yatan kaslarınızı güçlendirmeniz gerekir.
Ayrıca, EMSCULPT bir ısıtma / soğutma prensibine dayanmaz, bu nedenle yanma, yara izi veya şişme riski yoktur. Diğer teknolojilerin hiçbiri size kasa bağlı kalça kaldırma işlemi sağlayamaz. EMSCULPT tüm kaslarınızı güçlendirerek popo kaldırmaya yönelik yeni bir yaklaşım geliştirmiştir.

KİMLERE UYGULANABİLİR?

  EMSCULPT işleminden herkes faydalanabilir. Konsültasyon sırasında, kesin beklentilerinizi sizin için belirli bir uygulama planının hazırlanmasına yardımcı olacak doktorla görüşebilirsiniz.

GÜVENLİ BİR İŞLEM MİDİR? 

EMSCULPT, Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı, tıbbi CE sertifikasına sahip, hem kas hem de yağ üzerinde işlem yaptığı için birçok klinik çalışmada gösterilen ilk yenilikçi teknolojiyi temsil etmektedir. Uygulama öncesinde doktorunuz EMSCULPT ile vücut şekillendirmenin nasıl çalıştığını ve benzersiz güvenlik profilini detaylı olarak size anlatacaktır.  

İLETİŞİM

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 09.30 – 18.30 Cumartesi: 09.30 – 16.30 Manolyalı Sokak No:23 Levent-Beşiktaş/İstanbul Tel: 0212 282 75 05  Tel: 0553 720 75 05