0212 282 75 05

DR. ÖMÜR TEKELİ

Hakkımda

MİNİMAL İNVAZİV CERRAHİ GİRİŞİMLERİNİN YÜKSEK KALİTE STANDARTLARINDA VE İLERİ LAZER TEKNOLOJİLERİYLE YÜRÜTÜLDÜĞÜ KENDİ KLİNİĞİMİ KURDUM.

DR.ÖMÜR TEKELİ

Dermatoloji Uzmanı

Deri ve Zührevi hastalıklar uzmanıyım. 1977 yılı Adana doğumluyum.1994 yılında Özel Adana Fen lisesinden mezun oldum. Aynı yıl girdiği Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldum. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimimi tamamlayarak 2009 yılında Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar) uzmanı oldum. Uzmanlığım süresince pek çok minimal invaziv girişim yapılan klinikte gönüllü olarak çalıştım. Literatürde en saygın dermoskopi kaynak kitaplarından biri olan Temel Dermoskopi kitabının ingilizceden türkçeye çevirisini yaptım. Uzmanlık tezimi yüzdeki belirgin kılcal damarların çeşitli lazerlerle karşılaştırmalı tedavi etkinliği üzerine yaptım. 

Uzmanlık eğitimi sonrası 2 yıl Turhal Devlet Hastanesinde çalışarak mecburi hizmetini tamamladım. Bu hizmeti sırasında dolgu, botox, kimyasal peeling ve mezoterapi gibi uygulamaları diğer dermatolog meslektaşlarımla ve Anadolu insanı ile tanıştırdım. Daha sonra Prof. Dr Onur Erol yönetimindeki Özel M-ONEP Etiler Polikliniğinin dermatoloğu olarak görev aldım. Burada Plastik cerrahlarla omuz omuza, Yanık izlerini, kaza izlerini geriletme, leke tedavileri ve likid yüz şekillendirme konularında ağırlıklı olarak çalıştım. Bu kliniğin Mesul müdürü olarak yaklaşık 4 yıl görev yaptım . Saltat Polikliniği’nde Medical direktör olarak 3 yıla yakın çalıştım. 

ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDEKİ KLİNİKLERDE MESLEKTAŞLARIMA EĞİTİMLER VERMEKTEYİM VE BİLGİNİN PAYLAŞIMINI HAYAT FELSEFESİ HALİNE GETİRMİŞ BİR HEKİMİM.

2012 yılında Allergan medical Academi Berlin programında dünyada alanında uzman doktorlar ile yoğun bir dolgu ve botox eğitim programına katıldım. 2013 yılında UPMC Cosmetic Surgery & Skin Health Center(Pittsburgh, USA), Dermato-Surgery departmanında fellowship programına katılarak çalışmalarda bulundum. Allergan Medikal Akademinin global LCM programının bir parçası oldum.

İLETİŞİM

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 09.30 – 18.30
Cumartesi: 09.30 – 16.30

Manolyalı Sokak No:23 Levent-Beşiktaş/İstanbul
Tel: 0212 282 75 05 
Tel: 0553 720 75 05