DR. ÖMÜR TEKELİ

Hakkımda

MİNİMAL İNVAZİV CERRAHİ GİRİŞİMLERİNİN YÜKSEK KALİTE STANDARTLARINDA VE İLERİ LAZER TEKNOLOJİLERİYLE YÜRÜTÜLDÜĞÜ KENDİ KLİNİĞİMİ KURDUM.

DR.ÖMÜR TEKELİ

Dermatoloji Uzmanı

1977 yılı Adana doğumluyum.1994 yılında Özel Adana Fen lisesinden mezun oldum. Aynı yıl girdiğim Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldum. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimimi tamamlayarak 2009 yılında Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar) uzmanı oldum.

Uzmanlığım süresince pek çok minimal invaziv girişim yapılan klinikte gönüllü olarak çalıştım. Literatürde en saygın Dermoskopi kaynak kitaplarından biri olan, ‘’Temel Dermoskopi’’ kitabının İngilizceden Türkçeye çevirisini yaptım. Uzmanlık sonrasında yüze dolgu ve ‘’Botulinum Toksin Uygulamalarında Klinik Anatomiye Bakış’’ adlı kitabın İngilizceden Türkçeye çevirisini yaptım.ım. 

2 yıl Turhal Devlet Hastanesinde çalışarak mecburi hizmetini tamamladım. Bu hizmeti sırasında dolgu, botox, kimyasal peeling ve mezoterapi gibi uygulamaları diğer dermatolog meslektaşlarımla ve Anadolu insanı ile tanıştırdım.

Uzmanlık tezimi, yüzdeki belirgin kılcal damarların çeşitli lazerlerle karşılaştırmalı tedavi etkinliği üzerine yaptım.

Daha sonra Prof. Dr Onur Erol yönetimindeki Özel M-ONEP Etiler Polikliniğinin dermatoloğu olarak görev aldım. Burada plastik cerrahlarla omuz omuza, yanık izleri ile kaza izlerini geriletme, leke tedavileri ve likid yüz şekillendirme konularında ağırlıklı olarak çalıştım. Bu kliniğin Mesul müdürü olarak yaklaşık 4 yıl görev yaptım.

Saltat Polikliniği’nde Medical Direktör olarak 3 yıla yakın çalıştım.

2018 Ocak ayında, minimal invaziv cerrahi girişimlerinin yüksek kalite standartlarında ve ileri lazer teknolojileriyle yürüttüğüm, kendi kliniğimi kurdum ve burada çalışmalarıma devam ediyorum.

Aralıklarla aldığım özel eğitim ve sertifika programlarından bazıları da şöyle:

2012 yılında Allergan Medical Academi Berlin programında dünyada alanında uzman doktorlar ile yoğun bir dolgu ve botox eğitim programına katıldım. 6 yıl ülke içi eğitimcisi olarak meslektaşlarıma ‘’Hands On Workshop’’ bünyesinde tecrübelerimi paylaştım.

2013 yılında UPMC Cosmetic Surgery & Skin Health Center(Pittsburgh, USA), Dermato-Surgery departmanında Fellowship Programına katılarak çalışmalarda bulundum.

2018 yılı itibari ile Galdermanın Restylane Dolguları ile ilgili Galderma bünyesinde International Eğitmen olarak görev yapmaktayım.
Fotona lazerlerinin eğitimcisiyim. Gerek yurt içi gerek yurt dışı platformlarında tecrübelerimi paylaşıyorum.

Halen çeşitli şehirlerdeki kliniklerde meslektaşlarıma eğitimler vermekteyim ve bilginin paylaşımını hayat felsefesi haline getirmiş bir hekimim.

Uzm.Dr. ÖmürTekeli

ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDEKİ KLİNİKLERDE MESLEKTAŞLARIMA EĞİTİMLER VERMEKTEYİM VE BİLGİNİN PAYLAŞIMINI HAYAT FELSEFESİ HALİNE GETİRMİŞ BİR HEKİMİM.

İLETİŞİM

K.V.K.K Gereği Bize Mesaj Gönderebilmek İçin Alt taki Beyanı Tıklıyarak Kabul Edilmesi Gerekiyor

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma: 09.30 - 18.30
Cumartesi: 09.30 - 16.30

Manolyalı Sokak No:23 Levent-Beşiktaş/İstanbul
Tel: 0212 282 75 05 
Tel: 0553 720 75 05