Akustik Dalga Terapisi

AWT ULTRA

AWT ULTRA

Akustik ses dalgalarının uygulandığı, selülitler için etkili  bir yöntemdir.

AWT ULTRA
Nedİr?

ve selülit uygulamalarında neden etkilidir?

Deri elastikiyeti yaşla birlikte azalır. Kalçalarda, bacaklarda ve kolların üst kısımlarındaki tipik portakal kabuğu görüntüsü kadınların %80’ini etkilemektedir

“AWT” diye adlandırılan “Akustik Dalga Terapisi” vücudun etkilenmiş bölgelerine akustik ses dalgalarının uygulandığı modern, etki derecesi yüksek bir yöntemdir. Bu yeni terapi metodu selülitin olma olasılığına karşı veya selülitin gözle görülür etkilerinin ortadan kaldırılması için tercih edilmektedir.

SONUÇLAR

–    Derinin canlanması ve yumuşaması
–    Yağ depolarının mobilizasyonu
–    Bağ dokuların sıkılaşması ve deri altındaki yağ hücrelerinin küçülmesi
–    Vücutta selülitten etkilenen bölgelerde azalma

VÜCUDUN HANGİ BÖLGELERİNE UYGULANABİLİR?

“Akustik Dalga Terapisi” her yaşta hastaya uygulanabilir. Derinin doğal elastikiyetini ve sıkılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Vücudun şekle girmesine ve uygulama yapılan bölgelerdeki cilt gerginliğini arttırır, selülit görüntüsünün azalmasına neden olur, yağ doku volümünü azaltır, lenfatik dolaşımı arttırır, kas kondüsyonu ve gerçek tam kat doku aktivasyonu sağlar. 

TERAPİ SÜRESİ VE SIKLIĞI

Ortalama her selülit tedavi seansı yaklaşık 30 dakika sürer. Selülitin derecesine göre 3-4 gün aralıklarla 8-10 seans gerekebilir. 

UYGULAMA YAPILAN BÖLGELER 

–    Bacaklar
–    Kalça
–    Karın Bölgesi
–    Üst Kol 
–    Tüm vücut

 

“Akustik Dalga Terapisi” uygulama sürecinde nelere dikkat edilmelidir?

Bu süreçte beslenmenize dikkat etmeniz uygulamanın en önemli parçalarından biridir. Uygulamanın doğru bir beslenme programı ile birlikte yürütülmesi cihazın etkinliğini önemli ölçüde arttıracaktır. Bu nedenle uygulamaya başlandığında kliniğimizdeki diyetisyenimiz ile görüşerek kişiye ve sürece özel bir beslenme programı oluşturulup her seansta görüşme sağlanarak takip edilmeniz gerekmektedir. AWT ULTRA tedavisi süresince hafif egzersiz yapmak, düşük yağlı bir beslenme programı uygulamak ve en önemlisi de toksik maddelerin ve atıkların vücuttan kolay uzaklaştırılması için günde ortalama 2,5 – 3 litre su içmek ve gerekirse detoks suları ve besinlerinden destek almak sürecin bir parçasıdır. Ek olarak tedavi süresince alkol kullanılmaması önerilir.

İLETİŞİM

K.V.K.K Gereği Bize Mesaj Gönderebilmek İçin Alt taki Beyanı Tıklıyarak Kabul Edilmesi Gerekiyor

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma: 09.30 - 18.30
Cumartesi: 09.30 - 16.30

Manolyalı Sokak No:23 Levent-Beşiktaş/İstanbul
Tel: 0212 282 75 05 
Tel: 0553 720 75 05